Szanowni Państwo!

Niniejszym pragniemy zaprezentować Zinel Facility Management (część Zinel Holding SA) jako wiarygodnego i rzetelnego partnera do współpracy w zakresie technicznego zarządzania nieruchomościami.

Posiadana wiedza, doświadczenie zdobyte poprzez realizację wielu projektów, jak również własne, specjalistyczne służby techniczne i wykonawcze pozycjonują nas jako konkurencyjnego partnera do współpracy w obszarach FM oraz serwisowych (od projektu do wykonania), takich jak: wentylacja, klimatyzacja, instalacje BMS, instalacje sanitarne, automatyka, aranżacje i inne.

Jako specjalistyczna firma z zakresu usług FM staramy się zapewniać naszym Klientom najwyższy standard i komfort obsługi, dbając jednocześnie o zapewnienie bezpieczeństwa ekonomicznego obsługiwanej nieruchomości, a także stały rozwój kwalifikacji naszych pracowników oraz całej firmy.

Zdobyte doświadczenia i obsługiwane projekty potwierdzają, że jesteśmy w pełni przygotowani do profesjonalnego świadczenia usług.

Jesteśmy prężną firmą, podążającą za rozwojem, zmianami i nowościami na rynku. Zatrudniamy profesjonalną i wyszkoloną kadrę, uczestniczymy w specjalistycznych szkoleniach ciągle podnosząc kwalifikacje naszych pracowników. Podejmujemy wyzwania, wychodzimy naprzeciw i staramy się sprostać oczekiwaniom naszych wymagających Klientów.

Zespół Zinel
Facility Management

Jerzy Szulc

Jerzy Szulc
dyrektor zarządzający Zinel Facitity Managment

Artur Romański

Artur Romański
zastępca dyrektora zarządzającego Zinel Facitity Managment

Struktura organizacyjna

Struktura organizacyjna

CAFM System

Struktura organizacyjna

Standardowy proces implementacji

Standardowy proces implementacji